RUS | GER | ENG

24 listopada 2017 Dzień pluszowego misia w przedszkolu
[]
Zobacz galerię

Dziś obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień pluszowego misia, który obchodzony jest na całym świecie od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.

W tym dniu dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszaki.  Dzieci poznały historię związaną z tą zabawką, obejrzały film o niedźwiedziach w przyrodzie, poznały różne gatunki niedźwiedzi zamieszkujących naszą planetę, ich zwyczaje. Brały udział w różnych zabawach ze swoim pluszakiem organizowanych w grupach , wykonały prace plastyczne związane z tematem. Dzieci oglądały również kreskówki, których głównymi bohaterami były misie.

Z okazji tego święta życzymy misiom, żeby dzieci bardzo je kochały, często przytulały, o futerko dbały i w kąt nigdy nie rzucały!!!