RUS | GER | ENG
RSS

Page Ranking Tool

Logo Nowej Huty

Wspomogła finansowo:
Piknik rodzinny 2013
Dni Nowej Huty 2013
Modernizację schodów
Modernizację chodnika
[ Strona główna / Zajęcia dodatkowe ]

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Język angielski - obowiązuje od 01.09.2017 r. -wszystkie grupy

                                              wtorek: 7.45- 11.45  lub (co drugi wtorek): 12.15- 16.15

                                              Lektor: mgr Katarzyna Pieróg

 

Gimnastyka korekcyjna - obowiązuje od 01.09.2017 (wg skierowań) - wszystkie grupy: 

                                              wtorek: 9.00- 11.00

                                                          środa: 13.30- 15.30

                                             Prowadzi: mgr Ewa Grabowska

 

Religia- obowiązuje od 01.09.2017 r.  Grupa III i IV (chętne dzieci):

                                              poniedziałek: 9.00- 10.00

                                                          s. mgr Kazimiera Szumal

 

Tańce- obowiązuje od 01.10.2017 r. (chętne dzieci): czwartek: 10.15- 12.00

                             Instruktor: Barbara Plichta (Szkoła Tańca Pasja)

 

Rytmika- obowiązuje od 22.09.2017 r. Wszystkie grupy: piątek: 10.30- 12.00, 12.30-13.00

                                             Prowadzi: Bożena Forma

 

Logopedia- (dzieci zakwalifikowane na terapię logopedyczną): środa: 9.00- 12.00

                                Logopeda przedszkolny: mgr Anna Rymanowska

 

 HARMONOGRAM TABELA

 

 

 RELIGIA

GIMNASTYKA    KOREKCYJNA

 J. ANGIELSKI

TAŃCE

RYTMIKA

GRUPA I

 

 

 

 

 Wtorek

7.45- 8.45 lub:

15.15- 16.15

 Czwartek

 10.15- 10.30

 Piątek

 10.30- 11.00

GRUPA II

 

 Wtorek

 10.30- 11.00

 Środa

 13.30- 14.00

 Wtorek

 8.45- 9.45 lub:

 14.15- 15.15

 Czwartek

 10.30- 11.00

 Piątek

 11.00- 11.30

GRUPA III

 Poniedziałek

 9.00- 9.30

 

 Wtorek

 9.00- 9.30

 Środa

 15.00- 15.30

 Wtorek

 9.45- 10.45 lub:

 13.15- 14.15

 Czwartek

 11.00- 11.30

 Piątek

 11.30- 12.00

GRUPA IV 

 Poniedziałek

 9.30- 10.00

 Wtorek

 9.30- 10.30

 (2x po 30 minut)

 Środa

 14.00- 15.00

 (2x po 30 minut)


 Wtorek

 10.45- 11.45 lub:

 12.15- 13.15

 Czwartek

 11.30 - 12.00

 Piątek

 12.30 - 13.00